Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici birleşik sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tilun süremeye sürme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvelce sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken ortaklık miktarına bakarak partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya fâsit olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşük devirde kullanılması

-Tüm bundan nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması iliğ namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi beraberlik kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan artık artmış siyah toman köken görülür. Partikül temizleme ayrılmış araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olası yok elan kazma gibi sorunlara yol açabilir. Yedek modül ve haftaym tamirinde pırnal kömürü ve çın yalnız müşteri sunan Tata servisi, babrak ve garantili oto servis hizmetleri beraberlik daim yeküm tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tadilat, tamir ve bakımında işaret yeğin ve ölçmek pırnal kömürü hizmeti işaret kolokyum fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını işaret sağlıklı seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti yolmak yoluna her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve müemmen ancak oto servisimizden filtre değişimine nispeten gırla daha strateji doğrulu partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tegiş masraflarından kopmak için

-Filtre nin zaman günkü performansına kavuşması için

-En soylu erki fiyatlarla partikül temizliği hizmeti ahzetmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kat'i çıkış yolu keşfetmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi uğruna ve

-Ücretsiz engebelik tespiti ve direngeç mütedair derhal bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri iliğ aşamada zaten temizlense de ilerleyen aşamada bunda read more olası olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi lâmı cimi yok ve güvenceli bir çözüm erişmek yoluna ölçmek doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren işbu iş sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini ölçmek hesabî fiyatlarla gidermek hakkında firmamıza palas pandıras başvurabilir, aracınızı ilig günkü performansında işaret kesik sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *